Güvenlik, Temizlik ve Tesis Yönetim

GLM Grup Hakkında

Özel Güvenlik, Temizlik ve Tesis Yönetim Hizmetleri

GLM Grup, 2008 yılında kişi ve kurumların güvenlik, temizlik ve tesis yönetim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, İçişleri Bakanlığı'nın izni ile kurulmuş bir grup şirketidir.

Hizmet verdiğimiz firmalarda görevlendirilen her personelin seçimi, eğitimi ve denetimi tarafımızdan yapılmaktadır. Çalışanlarımız, hizmet verdiğimiz yerlerde acil gelişen her türlü olaya zamanında ve doğru müdahelelerde bulunabilecek, önleyici tedbirleri alabilecek, yerinde ve zamanında çözüm önerileri sunabilecek şekilde eğitilmektedirler.

Bugün yüzleri aşan çözüm ortağımız ile tüm Türkiye'de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekteyiz. Temel değerlerimizden biri olan sürekli kalite anlayışımızdan ödün vermeden özel güvenlik, temizlik ve tesis yönetim çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için kalite yönetimi çalışmalarına her zaman önem verdik. Sunduğumuz hizmetlerin odağında her zaman can ve mal güvenliğinin sağlanması ile müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin tüm aşamalarında kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen şirketimiz, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, TSE EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TSE 18001:2001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Özel güvenlik, temizlik ve tesis yönetim sektöründe kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet veren firmamız, alışveriş merkezleri, kamu kurumları, tesisler, binalar, hastaneler, bankalar, fabrikalar, iş merkezleri, üniversiteler, havaalanları, fuar ve kongre merkezleri ile konser alanları gibi birçok yaşam alanında güvenlik, temizlik ve tesis yönetim hizmeti sunmaktadır.

Güvenilir Hizmet

Anında Müdahale

Uygun Maliyet

Şeffaf Yönetim

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde çerezler kullanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.