Güvenlik ve temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözüm ortağınız

Tüm Referanslarımız

Yüzleri aşan çözüm ortağımız ile tüm Türkiye'de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan sürekli kalite anlayışımızdan ödün vermeden özel güvenlik, temizlik ve tesis yönetim çözümleri sunmaktayız.

TSK MEHMETÇİK VAKFI

GLM Grup olarak Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'na bağlı dinlenme tesisleri, akaryakıt istasyonları, ve genel merkez binasında 96 kişilik bir ekiple güvenlik, temizlik ve destek hizmetleri alanında hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda Mehmetçik Vakfı'na ait projelerde hizmet vermekten onur duymaktayız.

Yenişehir TSK Mehmetçik Vakfı Dinlenme Tesisleri

Kurtköy TSK Mehmetçik Vakfı Dinlenme Tesisleri

Maslak TSK Mehmetçik Vakfı Opet Akaryakıt İst.

Etimesgut TSK Mehmetçik Vakfı Opet Akaryakıt İst.


KUYUMCUKENT

360.000 metrekare alanda hizmet veren Kuyumcukent İşletme A.Ş., Avrupa'nın en büyük altın üretim tesisi ünvanına sahiptir. 7 adet fabrika tipi bağımsız atölye bloğundan oluşan tesis, tüp geçitlerle birbirlerine bağlanmaktadır.

Altın rafinerisi olması nedeniyle ekstra güvenlik önlemleriyle koruduğumuz Kuyumcukent projesinde; deneyim sahhibi güvenlik personelimiz ile 25 ayrı noktada hizmet vermekteyiz.

2016 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız projede 42'si silahlı olmak üzere 90 güvenlik personelimiz bulunmaktadır.


WEDDING WORLD AVM

Avrupa'nın en büyük altın rafinerisi olan Kuyumcukent projesine ek olarak hizmet veren Wedding World alışveriş merkezinden ve iki ayrı plazadan oluşmaktadır.

Ana giriş kapıları, plazalar, CCTV otomasyon odası, alışveriş merkezi içerisindeki devriye alanları ve otopark noktaları olmak üzere 20 ayrı noktada hizmet vermekteyiz. Wedding World AVM projesinde, deneyim sahibi güvenlik personelimizle birlikte 2016 yılndan günümüze hizmet vermeye devam etmekteyiz.


AIRPORT AVM

İstanbul'un en yoğun bçlgelerinden Ataköy'de E-5 yolu üzerinde hizmet veren Airport AVM, 81.000 metrekare kapalı alanda 120 mağaza ile hizmet vermektedir.

Yılda 8 milyona yakın kişinin ziyaret ettiği Airport AVM projesinde 45 güvenlik personeli ve 35 temizlik personelimiz ile 2014 yılından günümüze kaliteli ve sürekli hizmet vermekteyiz.


PLATO AVM

Sultanbeyli ilçesinde yer alan alışveriş merkezinde özel güvenlik hizmeti vermekteyiz. GLM Grup olarak ana giriş kapıları, otopark kontrol noktaları, CCTV otomasyon odası ve avm içerisindeki devriye noktalarında 30'a yakın personelimiz ile güvenlik hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.


WESTALIFE AVM (KİLER G.Y.O.)

Kiler G.Y.O. tarafından proje geliştirme süreçlerinin yürütüldüğü konut ve AVM projesi, 48.500 m²'lik inşaat alanına sahip olup, konut yerleşimlerinin yer aldığı bölgede ve mevcut ticaret aksının devamında kaliteli markalar ile yeni bir çekim merkezi yaratacak konumad yer almaktadır. Zonguldak'ın en prestijli AVM'si ünvanına sahip olan Westalife AVM'de 40 kişilik ekibimiz ile güvenlik ve temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz.


ÖMÜR AVM

İstanbul'un en yoğun bölgelerinden biri olan Bahçelievler'de yer alan Ömür Plaza; avm içi mağazalardan, spor alanlarından ve avm dışında bulunan kafelerden meydana gelmektedir. GLM Grup olarak avm ana giriş kapılarında, kapalı otoparkta, CCTV otomasyon odasında, avm içi mağazalarda ve avm dışı kafelerde 30'u aşkın personelimiz ile güvenlik ve temizlik hizmetleri vermekteyiz.


NOVADA AVM

İstanbul'un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Novada AVM'de 2015 yılı itibari ile 25 kişilik güvenlik kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

MODA AVM

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunan mobilya çarşısı konsepti ile kurulan Moda AVM'de 15 güvenlik personeli ile hizmet vermekteyiz.


NEF PROJELERİ

Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarından olan NEF'in genel merkez binası olan APA NEF ile birlikte aşağıda bulunan projelerinde güvnelik hizmetleri yanı sıra resepsiyonist, concierge, danışmanık hizmetleri ve çözüm ortaklığı sunmaktayız.

APA NEF
NEF 39 SEYRANTEPE
NEF POINTS 06
NEF 10 KAĞITHANE
NEF 25 ŞİŞLİ
NEF FLATS 08
NEF 11 KAĞITHANE
NEF POINTS 04
NEF POINTS 98

BOĞAZİÇİ YÖNETİM A.Ş. KİPTAŞ VADİTEPE 1. 2. 3. 4. ETAP

Toplamda 4 bölgeden oluşan Kiptaş Vaditepe projesi kendi içerisinde bir şehir olmanı yanı sıra Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olma ünvanına sahiptir. GLM Grup olarak 60 güvenlik personelimiz ve araçlı mobil devriye ebikibimizle birlikte konutların ve otopark alanlarının güvenliklerinin yanı sıra sürekli deriye hizmetleri ile site içi ve site dış güvenliği sağlamaktayız.


BOĞAZİÇİ YÖNETİM A.Ş. KİPTAŞ VE TOKİ PROJELERİ

Deneyimli personellerimiz ile İstanbul'un farklı bölgelerinde yer alan Kiptaş ve Toki'ye ait konutlarda özel güvenlik hizmetlerini vermekteyiz. Giriş kapılarından, otopark alanlarına, ortak yaşam alanlarından site dışı alanlarına kadar 100'ün üzerinde güvenlik personeli ile yenilikçi çözümler sunmaktayız.

KİPTAŞ SAHİLPARK SİTESİ
KİPTAŞ SEFAKÖY KONUTLARI
KİPTAŞ TEPECİK KONUTLARI
TOKİ KAYAŞEHİR 11. 13. 19. BÖLGE
HADIMKÖY 4. BÖLGE TOKİ KONUTLARI
KİPTAŞ ESENYURT EVLERİ

AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 3 AVM

193.000m² alana kurulu 2300 konuta sahip Türkiye'nin önde gelen projelerinde birisidir. Site giriş - çıkış noktaları, ortak alanları, sosyal tesisleri, otopark ve çevre güvenliğini araçlı mobil ekip desteği ve 30 güvenlik personeli ile güven dolu bir yaşam sunmaktayız.

AVRUPA KONUTLARI ISPARTAKULE 2

Bahçeşehir Ispartakule'de bulunan projemizde site giriş - çıkış noktaları, ortak alanları, sosyal tesis, otopark ve çevre güvenliği mobil ekip desteği 15 güvenlik personeli ile site sakinlerine güven dolu bir yaşam sunmaktayız.


FİNANSKENT

Finanskent; seçkin sakinleriyle yeni bir dünya. Yatırım dünyasının kalbi bundan sonra, yepyeni arkadaşlık ve iş ilişkilerinin kurulacağı 899 konutlu Finanskent'te 20 güvenlik personeli ile güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaya devam etmekteyiz.

G PLUS MAR YAPI

İstanbul'un yükselen değerlerinden Basın Ekspres hattında bulunan Mar Yapı güvencesiyle inşaa edilen G-PLUS projesinde toplamda 15 güvenlik personeliyle hizmet vermekteyiz.


ŞEHRİZAR KONAKLARI

Özel mimari ve tasarımının yanı sıra elit bir kitleye sahip 208 bağımsız bölümden meydana gelmektedir. 47.000m² üzerine konumlandırılan proje boğaz ve İstanbul manzarası ile 5000m² büyüklüğünde kapalı sosyal tesise sahip projede 25 güvenlik personeli ile hizmet vermekteyiz.

SERENITY EVLERİ

Küçükköy'ün kalbinde kalabalıktan uzak nezih ve kaliteli yaşamı ayağınıza getiren Serenity Evleri'nde 10 güvenlik personeli ile hizmet vermekteyiz.


FORTIS İSTANBUL

İstanbul'un gözden merkezlerinden Basın Ekspres yolu üzerinde 14.523 metrekare arsa alanı olan projede, 705 adet residance daire ve 21 mağazadan meydana gelmektedir. Projede 22 güvenlik personeli ile resepsiyon, giriş - çıkış, otopark, çevre güvenliği hizmeti ile güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaktayız.

GARDEN HILL

Bahçeşehir Ispartakule'de bulunan projemizde site giriş - çıkış noktaları, ortak alanları, sosyal tesis, otopark ve çevre güvenliği mobil ekip desteği ve 15 güvenlik personeli ile site sakinlerine güven dolu bir yaşam alanı sunmaktayız.


ESTON ŞEHİR 3

İstanbul Bahçeşehir'de 75 dönüm arazi üzerine inşa edilen proje 185 bağımsız villadan oluşmaktadır. Projede site giriş - çıkış noktaları, ortak alanları, sosyal tesis, otopark ve çevre güvenliği araçlı mobil ekip desteği ve 18 güvenlik personeli ile site sakinlerine güven dolu bir yaşam sunmaktayız.

ULUS PALMİYE SİTESİ

İstanbul'un nezih semtlerinden biri olan Ulus'ta yer alan Palmiye Sitesi'nde uzun yıllardır 16 personel ile güvenlik hizmeti vermekteyiz.


İKEBANA EVLERİ

Bahçelievler'in en gözde sitesi olan İkebana Evleri bölgenin en büyük sitesi olma özelliğine sahiptir. 2014 yılından günümüze hizmet verdiğimiz projemizde giriş - çıkış, otopark, çevre güvenliği ve araçlı devriye desteği ile 19 personel ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

MİNT ÇAĞLAYAN

Mint Çağlayan projesi 14 katlı tek blokta 140 daireden meydana geliyor. Projede 9 güvenlik görevlisi ile resepsiyon, giriş - çıkış, otopark alanları ve ortak alanların güvenliği sağlanmaktadır.


BAHÇETEPE İSTANBUL

İstanbul Bahçeşhir'de içerisinde üniversite ve 67 ticari alanı bulunan projemizde 16 kişilik güvenlik personeli ile uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

PARK SOLAIRE

Bakırköy Osmaniye'de bulunan Park Solaire sitesi 6 bloktan ve 98 daireden oluşmaktadır. Projemizde 2014 yılından günümüze 6 güvenlik personeli ile hizmetimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.


FİLDAMI BAKIRKÖY

İstanbul Bakırköy bölgesinde bulunan Fildamı Sitesi'nde 2009 yılından günümüze güvenlik hizmetleri vermekteyiz. Sitede toplam 12 güvenlik personeli ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

FEZA PARK EVLERİ

3 bloktan ve 145 daireden oluşmaktadır. Projemizde 8 güvenlik personeli ile hizmetimizi giriş - çıkış, otopark alanları ve ortak alanların güvenliğini sağlamaktadır.


NUR KONAKLARI YEŞİLKÖY

İstanbul'un nezih semtlerinden biri olan Yeşilköy'de bulunan projemizde 9 kişilik güvenlik personelimiz ile hizmet sunmaktayız.

JETKENT SİTESİ

Beylikdüzü'nün en büyük siteleri arasında bulunan Jetkent Sitesi'nde kuruluşumuzdan bugüne 25 güvenlik personeli ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


CASADA RESIDANCE

Kağıthane ilçesinde Casada Yapı tarafından geliştirilen konut ve residance projesidir. Tek bloktan oluşan projede 153 daire ve 7 adet mağaza bulunmaktadır. Projemizde 6 güvenlik görevlisi ile resepsiyon, giriş - çıkış, otopark alanları ve ortak alanların güvenliği sağlanmaktadır.

ESENYURT PARK EVLERİ

İstanbul Esenyurt ilçesindeki sitemizde 6 güvenlik personeli ile hizmet vermekteyiz.


AYDINLI GRUP

Tüm Türkiye'de hizmet veren Aydınlı Grup, bünyesinde Pierre Cardin, Cacharel ve U.S Polo gibi büyük markaları barındırmaktadır. Aydınlı Grup'un bünyesindeki bu markaların avm, mağaza, ofisler, imalathaneler ve pazarlama noktalarının güvenliği ve temizlik hizmetlerini 100'ün üzerinde bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Aymerkez AVM İstanbul

Aymerkez AVM Gaziantep

Mağazalar


ALLIANCE HEALTHCARE

GLM Grup olarak Alliance Healthcare'in dağıtım merkezleri ve genel müdürlük binalarında 80'in üzerinde personel ile özel güvenlik ve tmeizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Alliance Healthcare Genel Müdürlük

Alliance Healthcare Türkiye Geneli Depolar


GİNZA PLAZA
SIRNAK ANTREPO
OKİDA ELEKTRONİK
HEDEF GIDA
NORM AYAKKABI
AKINCILAR TEKSTİL
VAKKO
MAKBUL GIDA

Referans Talep Formu