Güvenlik ve temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözüm ortağınız

Özel Güvenlik ve Temizlik İş İlanları

Bahçeşehir'deki site projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul Bahçeşehir'deki site projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru

Ataşehir'deki AVM projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul Ataşehir'deki AVM projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru

Beylikdüzü'ndeki site projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul Beylikdüzü'ndeki site projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru

İncirli'deki AVM projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul İncirli'deki avm projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru

Ortaköy'deki site projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul Ortaköy'deki site projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru

Avcılar'daki mağaza projesinde görevlendirilecek güvenlik görevlileri

İstanbul Avcılar'daki mağaza projemizde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, fiziği ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, iş disiplinine bağlı, boyu 1.70 metrenin üzerinde olan ve 45 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru