Güvenlik ve temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözüm ortağınız

Banka Temizliği

banka temizliği

Bankalar ve diğer finans kuruluşları insan sirkülasyonunun fazla olduğu mekanlar arasında olduğundan günlük ve haftalık olarak temizliğe ihtiyacı olan yerlerin başında gelmektedir.

Banka ve diğer finans kuruluşlarının temizliği güvenlik nedeniyle ekstra önlemlerin alınması gereken yerlerdir. Bu güvenlik hassasiyetinin farkında olan GLM Grup, banka temizliğinde görev alacak personellerini özel olarak güvenlik araştırmalarından geçirerek görevlendirmektedir.

Ofis, işyeri, eğitim kurumları ve hastane temizliğinde olduğu gibi, banka temizliği esnasında çalışanların ve banka ziyaretçilerinin rahatsız edilmemesi önceliğimizdir.

Temizlik personelleri hafta içi ve hafta sonu, mesai saatleri içinde ve mesai saatleri dışında olmak üzere isteğinize göre temizlik hizmeti vermektedir.

GLM Grup temizlik personelleri, bankaların temizliği konusunda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik kimyasalları ile bakteri ve virüs oluşumunu engelleyecek özel kimyasallar kullanarak sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamları sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi